
|
FurMark(x64) 2.0.9.0 - score ID: 2459
FurMark (GL) Submitted by jenoah on Jun 22, 2023 @ 12:51:02 | | SCORE | 13464 |
|---|
| FPS | 223 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 535.98 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2782 |
|---|
| graphics driver | 535.98 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 2535 MHz - max: 2715 MHz |
|---|
| max power | 115 % TDP |
|---|
|