FurMark(x64) 2.6.0.0 - score ID: 848222
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Feb 24, 2025 @ 05:19:19 |
| SCORE | 24062 |
|---|
| FPS | 399 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 572.47 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 5090 ASTRAL OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89E3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 572.47 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 2670 MHz - max: 3098 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (606 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1849-364E - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 81 W |
|---|