
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629305
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 16:51:22 | | SCORE | 4670 |
|---|
| FPS | 81 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.76 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 1458-4097 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.76 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 92 °C |
|---|
| core clock | min: 526 MHz - max: 1680 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (200 W) |
|---|
|