FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629298
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 16:48:51 |
| SCORE | 5548 |
|---|
| FPS | 92 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14650HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 1462-14A7 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6078 |
|---|
| max core usage | 28 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 43 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D19 - SUB: 1462-14A7 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 360 MHz - max: 2422 MHz |
|---|