FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2629291
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 16:46:39 |
| SCORE | 21190 |
|---|
| FPS | 353 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 25.8.1.250723 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS TUF Gaming RX 7900 XTX OC 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1043-506 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 87 MHz - max: 2113 MHz |
|---|
| max power | 384 W |
|---|