FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629290
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 16:46:33 |
| SCORE | 6731 |
|---|
| FPS | 112 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 10DE-1F06 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1426 MHz - max: 1530 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (174 W) |
|---|