FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629283
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 16:44:28 |
| SCORE | 3120 |
|---|
| FPS | 51 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9600T CPU @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2584 - SUB: 1462-8123 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1126 MHz - max: 1492 MHz |
|---|
| max power | 115 % TDP (71 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E92 - SUB: 17AA-3136 |
|---|