FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2629280
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 16:43:36 |
| SCORE | 6271 |
|---|
| FPS | 104 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA CMP 40HX/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.52 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) E-2126G CPU @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA CMP 40HX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F0B - SUB: 1043-8804 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.52 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1396 MHz - max: 1470 MHz |
|---|
| max power | 89 % TDP (163 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics P630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E96 - SUB: 1043-8694 |
|---|