
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629277
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 16:42:06 | | SCORE | 9940 |
|---|
| FPS | 165 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1569-F322 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2258 MHz - max: 2692 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (368 W) |
|---|
|