
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629273
FurMark (GL) Submitted by foxezbro on May 12, 2026 @ 16:41:43 | | SCORE | 7266 |
|---|
| FPS | 121 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.1.1.260108 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1DA2-E451 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.1.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2044 MHz - max: 2197 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
|