
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629272
FurMark (GL) Submitted by Test on May 12, 2026 @ 16:41:26 | | SCORE | 2486 |
|---|
| FPS | 41 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700K @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F82 - SUB: 1043-86B7 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1590 MHz |
|---|
| max power | 91 % TDP (68 W) |
|---|
|