
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629253
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 16:34:32 | | SCORE | 2006 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GTX 1050 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 411.63 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-2500K CPU @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 14393 |
|---|
| | GPU0 | GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C82 - SUB: 1043-8613 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 411.63 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1240 MHz - max: 1291 MHz |
|---|
|