FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629251
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 16:34:00 |
| SCORE | 7646 |
|---|
| FPS | 127 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 1458-405A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1740 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (208 W) |
|---|