
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629250
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 16:33:53 | | SCORE | 3599 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2670 v2 @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F03 - SUB: 7377-2000 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 54 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 69 % TDP (127 W) |
|---|
|