
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2629249
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 16:33:44 | | SCORE | 10057 |
|---|
| FPS | 167 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | GIGABYTE RX 6700 XT Gaming OC 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1458-232D - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 147 MHz - max: 2326 MHz |
|---|
| max power | 202 W |
|---|
|