FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629240
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 16:31:07 |
| SCORE | 1730 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon (TM) 860M Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.20.42.03.251225 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen AI 7 350 w/ Radeon 860M |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon(TM) 860M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1114 - SUB: 17AA-380A - REV: C2 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.20.42.03 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| core clock | min: 1433 MHz - max: 2917 MHz |
|---|
| max power | 42 W |
|---|