FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629236
FurMark (GL) Submitted by Nathandrake on May 12, 2026 @ 16:29:48 |
| SCORE | 6248 |
|---|
| FPS | 104 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E489 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1371 MHz - max: 1745 MHz |
|---|
| max power | 249 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 115 W |
|---|