
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2629233
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 16:29:05 | | SCORE | 4250 |
|---|
| FPS | 70 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F08 - SUB: 1B4C-12FD - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (158 W) |
|---|
|