FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629224
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 16:27:32 |
| SCORE | 9227 |
|---|
| FPS | 153 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 8940HX with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D19 - SUB: 1D05-605C - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1680 MHz - max: 2378 MHz |
|---|
| max power | 111 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 610M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1D05-5005 - REV: D8 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 64 W |
|---|