FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629221
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 16:26:47 |
| SCORE | 8903 |
|---|
| FPS | 148 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800M |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 155H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 19E5-3E70 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5382 |
|---|
| max core usage | 18 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 7800M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 2014-8018 - REV: D8 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 28 MHz - max: 2195 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 101 °C |
|---|
| max power | 178 W |
|---|