
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629219
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 16:26:19 | | SCORE | 6107 |
|---|
| FPS | 101 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8700K CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 1462-3362 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 1646 MHz - max: 1722 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (214 W) |
|---|
|