FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629213
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 16:24:51 |
| SCORE | 16189 |
|---|
| FPS | 269 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1458-4174 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 94 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 2640 MHz - max: 2760 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (251 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 62 W |
|---|