
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629211
FurMark (VK) Submitted by BirnRitter88 on May 12, 2026 @ 16:24:24 | | SCORE | 3981 |
|---|
| FPS | 66 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8750H CPU @ 2.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F11 - SUB: 1462-126B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 960 MHz - max: 1080 MHz |
|---|
| max power | 79 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E9B - SUB: 1462-126B |
|---|
|