
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629210
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 12, 2026 @ 16:24:23 | | SCORE | 11279 |
|---|
| FPS | 188 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1230 v5 @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5417 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 1841 MHz |
|---|
| max power | 245 W |
|---|
|