
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2629206
FurMark Knot (VK) Submitted by nuno on May 12, 2026 @ 16:22:54 | | SCORE | 1159 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5500 XT (RADV NAVI14) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.335 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Linux 6.17.0-23-generic 64-bit |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5500 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7340 - SUB: 1462-3822 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 164 MHz - max: 1855 MHz |
|---|
|