FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2624409
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 08:58:26 |
| SCORE | 6928 |
|---|
| FPS | 115 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.10.30.02.250923 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1462-7E02 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 18 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1EAE-6505 - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 1987 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 77 °C |
|---|
| max power | 100 W |
|---|