
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623776
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 01:55:24 | | SCORE | 9894 |
|---|
| FPS | 164 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1043-8802 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1726 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (349 W) |
|---|
|