FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623775
FurMark (GL) Submitted by 510 on May 11, 2026 @ 01:53:46 |
| SCORE | 6521 |
|---|
| FPS | 109 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 1458-405E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1156 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 86 % TDP (190 W) |
|---|