FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623758
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 01:40:21 |
| SCORE | 521 |
|---|
| FPS | 8 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GT 640/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 456.71 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-3240 CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | GeForce GT 640 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-FC1 - SUB: 107D-2737 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 456.71 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 902 MHz - max: 902 MHz |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Driver |
|---|
| PCI IDs | DEV: 12CE2-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|