FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623755
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 01:39:05 |
| SCORE | 9003 |
|---|
| FPS | 150 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Celeron(R) CPU G3900 @ 2.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1462-3896 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1560 MHz - max: 1696 MHz |
|---|
| max power | 97 % TDP (336 W) |
|---|