FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623744
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 01:32:25 |
| SCORE | 4262 |
|---|
| FPS | 70 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7640HS w/ Radeon 760M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 17AA-3C93 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.86 |
|---|
| max core usage | 48 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2010 MHz - max: 2656 MHz |
|---|
| max power | 79 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 760M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15BF - SUB: 17AA-3C93 - REV: C3 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 26 W |
|---|