
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623730
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 01:21:41 | | SCORE | 1960 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.29 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5 CPU 760 @ 2.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C81 - SUB: 1458-372C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.29 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 1392 MHz - max: 1532 MHz |
|---|
|