
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623729
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 01:21:28 | | SCORE | 6885 |
|---|
| FPS | 114 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-6700T CPU @ 2.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1849-5217 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 1959 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
|