FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623725
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 01:18:08 |
| SCORE | 20325 |
|---|
| FPS | 338 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 566.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2699 v4 @ 2.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 4090 Suprim X 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1462-5102 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 566.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 2536 MHz - max: 2790 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (502 W) |
|---|