FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623720
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 01:16:49 |
| SCORE | 7038 |
|---|
| FPS | 117 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 1458-3FF1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1576 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (175 W) |
|---|