FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623708
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 01:12:56 |
| SCORE | 1969 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 660 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 475.14 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-3470 CPU @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 660 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1183 - SUB: 3842-3662 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 475.14 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 980 MHz - max: 980 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP |
|---|