FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623687
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 01:05:11 |
| SCORE | 13785 |
|---|
| FPS | 229 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | PowerColor RX 7800 XT Hellhound |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 148C-2427 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 10 MHz - max: 2362 MHz |
|---|
| max power | 319 W |
|---|