
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623686
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 01:04:53 | | SCORE | 2371 |
|---|
| FPS | 39 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 960/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-4590 CPU @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 960 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1401 - SUB: 1458-3692 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| core clock | min: 1165 MHz - max: 1304 MHz |
|---|
| max power | 91 % TDP (136 W) |
|---|
|