
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623682
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 01:03:07 | | SCORE | 6163 |
|---|
| FPS | 102 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10700KF CPU @ 3.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 1462-3360 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 47 °C |
|---|
| core clock | min: 1684 MHz - max: 1760 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (195 W) |
|---|
|