
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623669
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 00:55:46 | | SCORE | 8736 |
|---|
| FPS | 145 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1458-41A3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2422 MHz - max: 2572 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (146 W) |
|---|
|