FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623649
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 00:41:58 |
| SCORE | 2271 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 960/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2630L v4 @ 1.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 960 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1401 - SUB: 1458-36AC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 1241 MHz - max: 1355 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (170 W) |
|---|
| GPU1 | OrayIddDriver Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 232DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|