FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623646
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 00:40:20 |
| SCORE | 16565 |
|---|
| FPS | 275 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS TUF Gaming RX 6800 XT OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1043-4F2 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 499 MHz - max: 2036 MHz |
|---|
| max power | 272 W |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|