FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623644
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 00:37:23 |
| SCORE | 1291 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) 5 210H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7AB - SUB: 1043-190D - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7076 |
|---|
| max core usage | 11 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 38 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AC - SUB: 1043-190D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1432 MHz - max: 1792 MHz |
|---|