
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623638
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 00:33:11 | | SCORE | 11743 |
|---|
| FPS | 195 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 19DA-1777 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2520 MHz - max: 2686 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (180 W) |
|---|
|