
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623636
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 00:33:02 | | SCORE | 8357 |
|---|
| FPS | 139 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2667 v4 @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1849-5312 - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 16 MHz - max: 2222 MHz |
|---|
| max power | 175 W |
|---|
|