FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623586
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 23:52:12 |
| SCORE | 3155 |
|---|
| FPS | 52 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 537.70 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A2 - SUB: 17AA-3A5D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 537.70 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1140 MHz - max: 1500 MHz |
|---|
| max power | 60 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 17AA-3A5D - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 15 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 1800 MHz |
|---|