
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623575
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 23:45:11 | | SCORE | 7015 |
|---|
| FPS | 117 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F02 - SUB: 1462-3757 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1890 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (186 W) |
|---|
|