FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623570
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 23:41:40 |
| SCORE | 9099 |
|---|
| FPS | 152 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 5060 Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1462-5374 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1342 MHz - max: 2670 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (156 W) |
|---|
| GPU1 | Parsec Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1CEE5-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|