FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623558
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 23:33:48 |
| SCORE | 2051 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 with Max-Q Design/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 511.65 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 with Max-Q Design |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F9D - SUB: 1462-132E - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 946 MHz - max: 1050 MHz |
|---|
| max power | 36 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A68 - SUB: 1462-132E - REV: 1 |
|---|