
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623544
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 23:27:51 | | SCORE | 7548 |
|---|
| FPS | 125 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F07 - SUB: 1462-3732 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1770 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (222 W) |
|---|
|